Bryant Hubbell Wiring Device-Kellems USB Charger SNAPConnect 15A 125V Duplex Receptacle 5A Port One Type A/One Type C Black (SNAP15UACBK)
SKU SNAP15UACBK
by Bryant
Original price
Backorder: Usually Ships in 10-20 Days
Product Description